جمعه، 29 تير 1403
شرکت مسافربری عدل اصفهانخرید بلیط اتوبوس عدل اصفهان


موکب امام رضا

ثبت نام خادم افتخاری در موکب حضرت رضا (ع) مشهد


موکب حضرت رضا(ع) مشهد مقدس

چایخانه حضرت رضا

مسافرانی که تاکنون به مشهد مقدس سفر کرده‌اند، بی‌شک چایخانه‌های متعدد در صحن‌های حرم مطهر را شاهد بوده‌اند. پذیرایی مناسب از زائران حرم رضوی، همواره یکی از دغدغه‌های خادمان آستان قدس رضوی بوده است. موکب حضرت رضا (ع) با هدف تکریم و ارائه خدمت به زائران، در حال حاضر در چهار نقطه از حرم امام رضا (ع) در صحن‌های کوثر، غدیر، ورودی بست طبرسی و صحن امام حسن (ع) پابرجا می‌باشد. ساعات فعالیت این چایخانه‌ها در ایام مختلف متفاوت است. در اعیاد باشکوهی مثل عید فطر و نیمه شعبان، در کنار پذیرایی چای، شیرینی و کیک نیز در این چایخانه‌ها ارائه می‌شود.

نحوه ثبت نام به عنوان خادم افتخاری

سالانه زائران زیادی برای خدمت در این موکب ها به عنوان خادم افتخاری ثبت نام می‌نمایند. شما زائر گرامی می‌توانید برای ثبت نام در موکب امام رضا از طریق لینک های زیر اقدام کنید و  با حضور در موکب حضرت، خدمتگزار دیگر زائران در حرم رضوی باشید.

کاربر گرامی لطفا دقت داشته باشید مبلغ پرداختی شما جهت رزرو خدمت در موکب امام رضا (ع) است و صرف هزینه های موکب خواهد شد. این مبلغ شامل بلیط رفت و برگشت به مشهد نیست و جهت عزیمت به مشهد مقدس لازم است بلیط مشهد را خریداری نمایید. ساعت حرکت اعلام شده، ساعت حضور شما در موکب است.

 

ثبت نام خادم موکب حضرت رضا - تاریخ 22 خرداد

ثبت نام خادم موکب حضرت رضا - تاریخ 23 خرداد

ثبت نام خادم موکب حضرت رضا - تاریخ 13 تیر

ثبت نام خادم موکب حضرت رضا - تاریخ 14 تیر

ثبت نام خادم موکب حضرت رضا - تاریخ 13 مرداد

ثبت نام خادم موکب حضرت رضا - تاریخ 14 مردادبرچسب ها
موکب امام رضا

تماس با شرکت مسافربری عدل اصفهان
03134359090-94
info@adlesfahan.com
اصفهان - ترمینال کاوه - سالن شماره 1