جمعه، 29 تير 1403
شرکت مسافربری عدل اصفهانخرید بلیط اتوبوس عدل اصفهان


تاریخ انتشار: 1399/08/05

اخبار بهترین سفرها

بهترین مکان سفرهای پاییزی


بهترین سفرهای پاییزی ایران


بهترین سفرهای پاییزی...

 

اگر برای سفرهای پاییزی سر در گم شده اید و به دنبال مقصدی خاص برای سفرتان می گردید امروز قصد داریم بکرترین و زیباترین جاذبه های توریستی ایران در فصل پاییز را به شما معرفی نماییم. پس در ادامه با دورونزدیک همراه باشید تا این مقاصد زیبا را بهتر بشناسد. ضمنا به دوستان و آشنایانتان نیز پیشنهاد کنید تا در اولین فرصت به این نقاط از کشور زیبایمان ایران با شزکت عدل اصفهان سفر کنند. 

 

بهترین جاذبه های گردشگری ایران در فصل پاییز :

 1) جنگل ها و آبشارهای گلستان

اشتباه نکنید اینجا اروپا نیست، اینجا جنگلهای گلستان و گرگان از مناطق زیبایی سواحل خزر است که به علت فاصله بیشتر نسبت به پایتخت کمتر برای تهرانی ها شناخته شده است. جنگل های هزار رنگ پاییزی گلستان و آبشارهای پلکانی زیبای آن که متاسفانه در حال تخریب و انقراض است از جاذبه های  فصل پاییز است و نباید فرصت دیدن آنرا از دست داد. اگر به گلستان و گرگان رفتید بندر ترکمن، آشوراده و قبرستان خالد نبی را فراموش نکنید. 

 

2) دریاچه جنگلی چورت

در شمال شرقی مازندران قرار دارد و وسعتی حدود دو و نیم هکتار دارد. این دریاچه بعلت زمین لرزه ای در حدود 70 سال پیش و بسته شدن مسیر چشمه ای که در کنار دریاچه قرار دارد ایجاد شده است. درختان پاییزی در کنار آب آرام این دریاچه و درختانی که پس از زلزله در آن مستغرق باقی مانده اند مناظر محسور کننده ای را ایجاد کرده اند. در سفر به این دریاچه بازدید از چشمه های رسوبی زیبای باداب سورت را فراموش نکنید و مطمئن شوید که دوربین تان را قبل از سفر جا نگذارید.

 

3) کویر ورزنه

 انواع اشکال تپه های شنی، شکل گرفته از فرسایش باد، یکی از زیباترین تابلوهای طبیعت را در کویر ورزنه شکل داده است. تجربه سکوت کویر، استراحت دیدگان در طبیعتی فارغ از دستکاری ها و خراش های بشر و هیجان دیدن زیباترین آسمان شب سوغاتی سفر شما به ورزنه خواهد بود.کویر ورزنه اصفهان صد کیلومتر فاصله دارد و وسعت تپه های شنی آن حدود هفده هزار هکتار است. 

 

  • با مراجعه به وبسایت عدل اصفهان www.adlesfahan.com میتوانید با ارزانترین نرخ بلیط اتوبوس در سراسرایران مقدمات سفر خود را فراهم نمایید.


برچسب ها
گردشگری جاذبه خرید انترنتی بلیط پیشنهاد ویژه اخبار سفر بلیط اینترنتی اتوبوس خرید بلیط عدل اصفهان

تماس با شرکت مسافربری عدل اصفهان
03134359090-94
info@adlesfahan.com
اصفهان - ترمینال کاوه - سالن شماره 1