سه‌شنبه، 14 تير 1401
شرکت مسافربری عدل اصفهانخرید بلیط اتوبوس عدل اصفهان


مزایا سفر با اتوبوس

مسافرت با اتوبوس چه مزایایی دارد؟


مسافرت با اتوبوس چه مزایایی دارد؟

 

اگر بخواهیم وسایط نقلیه سفر را دسته بندی کنیم، هواپیما همیشه حرف اول را می‌زند زیرا در مقایسه با قطار، اتوبوس و کشتی و البته وسایط نقلیه محلی در رده بالاتری قرار دارد.

 در سال‌های اخیر و با افزایش تعداد سفرهای تفریحی، تجاری و تحصیلی و  آسان بودن رفت و آمد در شهرهای مختلف جهان و ازدحام مسافران اما سفر با هواپیما همیشه همراه با مشکلاتی بوده است. تاخیر در پروازها، لغو پروازها به دلیل شرایط آب و هوایی نامطلوب و مشکلات امنیتی، عدم ایمنی برخی ایرلاین‌ها و سوانح مختلف و همچنین افزایش قیمت پروازها به خاطر بالا بودن هزینه سوخت، دست به دست هم می‌دهند تا زرق و برق سفرهای هوایی از چشم مسافران بیافتد و به فکر جایگزینی مناسب برای  آن باشند.

یکی از این وسایط نقلیه که اتفاقا مسافرت با آن مزایای بسیاری هم دارد، سفر با اتوبوس است. همه گروه‌های سنی می‌توانند با این وسیله نقلیه سفر کنند. از کودک خردسال گرفته تا پدربزرگ پیر در کنار هم. در این مقاله قصد داریم مزایای سفر با اتوبوس را برای شما عنوان کنیم. با ما همراه باشید.

۱- روشی برای پس انداز

 اولین مزیت سفر با اتوبوس، کم بودن هزینه آن است. حتی پروازهای ارزان قیمت هم در مقایسه با اتوبوس بسیار گران قیمت هستند.  سفر با اتوبوس فقط شامل پرداخت هزینه سوخت می شود و هیچ هزینه اضافه ای را شامل نمی گردد.

۲- در سفر تنها نخواهید ماند

حتی اگر قصد داشته باشید به تنهایی سفر کنید باز هم در اتوبوس تنها نخواهید بود. پیدا کردن همصحبت  و گفتگو در طول سفر و حتی همراهی در توقفگاه‌ها برای صرف غذا، چه بسا که به دوستی‌های ماندگاری تبدیل شود.

۳- همیشه در دسترس است

سفر با اتوبوس همیشه  آسان ترین راه است چون حتی اگر همه پروازها در مسیر مورد نظر شما تکمیل ظرفیت شده باشند، باز هم می‌توان یک جای خالی در اتوبوس پیدا کرد و راهی سفر شد. تعداد مسیرهایی که می‌توان با اتوبوس سفر کرد هم  بیشتر از تعداد پروازها است و برای رزرو  اتوبوس حتی در آخرین ساعات هم می توان اقدام کرد.

 

۴-  اطمینان از سفر

خیلی کم اتفاق می افتد که برنامه سفر با اتوبوس لغو شود و یا با تاخیر مواجه گردد. زمانی که شما یک بلیط اتوبوس رزرو می  کنید  می توانید از به موقع بودن حرکت آن در زمان مقرر کاملا مطمئن باشید و در زمان پیش بینی شده خود را به ترمینال برسانید.

۵- کمک به حفظ محیط زیست

بسیاری از تحلیل گران مشکلات زیست محیطی ادعا می کنند که هر پرواز به میزان بسیار زیادی گاز دی اکسید کربن و سایر گازهای مضر دیگر وارد جو زمین می‌کند. در واقع  آسیبی که پرواز با هواپیما به  اتمسفر زمین وارد می‌سازد جبران ناپذیر است در حالی که میزان آلودگی محیط زیست ناشی از مسافرت با اتوبوس در مقایسه با هواپیما بسیار ناچیز است و سفر با اتوبوس سفری سالم تر و پاک تر خواهد بود. هم برای ما و هم برای کره زمین.

۶- امنیت بالا

رانندگان اتوبوس همیشه حرفه ای و آموزش دیده هستند. تجربه بالا و مهارت در رانندگی باعث شده که به عنوان راننده اتوبوس فعالیت داشته باشند. پس می توانید با خیال راحت راهی سفر شوید و هر زمان که از تماشای مناظر اطراف و چشم اندازهای زیبای جاده سیر شدید با خیال راحت به خواب رفته و استراحت کنید.

 

۷- از مناظر لذت ببرید

به راحتی سفر خود را شروع کنید و در مسیر خود از زیبایی های جاده و مناظر اطراف آن لذت ببرید. این شانسی است که فقط سفر با اتوبوس به شما می‌دهد. لذت بردن  از سفر را از همان ابتدای مسافرت آغاز کنید.

۸- کارهای عقب افتاده خود را انجام دهید

سفر با اتوبوس بهترین زمانی است که می توانید به کارهای عقب افتاده خود برسید. ایمیل تان را چک کنید، مقاله بخوانید، کتاب مورد علاقه تان را مطالعه کنید و یا اگر دست به قلم هستید، نوشتن را آغاز کنید. حال که از مزایای سفر با اتوبوس  مطلع شدید وقت آن رسیده تا مسافرت خود را آغاز کنید. برای رزرو بلیط اتوبوس می توانید همین حالا به اراول  مراجعه کنید. eravel.com یک موتور جستجوی قدرتمند است که  در هر لحظه امکان رزرو بلیط اتوبوس را برای شما فراهم می کند. رزرو بلیط اتوبوس از موتور جستجوی اراول چند مزیت دارد که هم سرعت در فرایند رزرو را شامل می گردد و هم اطمینان خاطر.

 

مزایای رزرو آنلاین بلیط اتوبوس از سایت عدل اصفهان

۱- انتخاب و رزرو بلیط اتوبوس  فرایند بسیار ساده ای دارد. کافی است به قسمت رزرو بلیط اتوبوس مراجعه کنید و با درج مبدا، مقصد، تاریخ حرکت و تعداد و ثبت گزینه جستجو به راحتی به سیستم رزرو آنلاین دسترسی پیدا کنید.

۲- سایت عدل تمام ساعات حرکت اتوبوس به مقصد مورد نظر شما را نمایش می‌دهد. ساعت حرکت، تعداد اتوبوس‌ها و فاصله زمانی هر یک،  پایانه مبدا حرکت، ظرفیت باقی مانده، شرکت تعاونی متصدی سفر شما و حتی نوع اتوبوس هم در سایت عدل اصفهان  www.adlesfahan.com نمایش داده می شود. پس می‌توانید با خیال راحت ساعت و پایانه مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید.

۳- حال که مسیر، ساعت حرکت، نوع اتوبوس و جایگاه حرکت آن را انتخاب کردید وقت آن رسیده که صندلی مورد نظرتان را  نیز انتخاب کنید. عدل اصفهان این امکان را به شما می‌دهد که از میان ظرفیت باقیمانده، صندلی خود را انتخاب کنید و تا پایان سفر از جایگاه خود اطمینان داشته باشید.

۴- فرایند واریز وجه در عدل اصفهان به شکل آنلاین انجام می‌شود. پس از پرداخت می‌توانید بلیط خود را دریافت کنید، با خیال راحت چمدان  خود را ببندید و راهی سفر شوید.برچسب ها
اصهان به یزد اصهان به ارومیه اصفهان به تهران اتوبوس بلیط خرید بلیط

تماس با شرکت مسافربری عدل اصفهان
03134359090-94
info@adlesfahan.com
اصفهان - ترمینال کاوه - سالن شماره 1