چهارشنبه، 30 خرداد 1403
شرکت مسافربری عدل اصفهانخرید بلیط اتوبوس عدل اصفهان


درباره ما

درباره شرکت مسافربری عدل اصفهان پایانه کاوه


شرکت مسافربری عدل اصفهان با  بیش از 80 سال سابقه درخشان در صنعت حمل و نقل و با استفاده از ناوگان جدید و پیشرفته جزء نوآورترین شرکتهای حمل و نقل مسافر درکشور می باشد و به اکثر شهرهای کشور پهناور ایران سرویس دهی می نماید. امروزه این شرکت با در اختیار گرفتن جدیدترین ناوگان و با هدف بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا نخستین شرکت مسافربری در کل کشور میباشد که در سال ۹۳ همراه سفر عدل که اپلیکیشن اختصاصی این شرکت بود را  رونمایی نمود همچنین این شرکت چند دهه هست که امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس به اقصی نقاط کشور را از طریق وب سایت اختصاصی خود به آدرس adl7.net وadlesfahan.comو علاوه بر آن در سایت های معتبر payaneha.com و bazargah.com فراهم نموده است.

 آخرین پروژه استارتاپی مجموعه ما میتوانیم ارائه ی خدمات به مسافران بین راهی است، مسافرانی که همیشه دغدغه ی سوار شدن به اتوبوس های در مسیر را دارند، این پروژه(bazargah.com) با حمایت شرکت عدل اصفهان در سال ۹۸ به مرحله ی اجرا درآمد و باعث افتخار است که هر روزه دهها مسافر بین راهی سامانه ی بازارگاه را برای خرید بلیط خود انتخاب مینمایند. خبر خوب آنکه در سال ۹۹ نیز فازهای استارتاپی دیگری از پروژه بازارگاه ارائه خواهد شد

این شرکت روزانه حدوداً 70 سرویس به 100 نقطه کشور با جابجایی ماهیانه 30 تا 50 هزار مسافر را با جدید ترین و به روز ترین ناوگان سرویس دهی منظم می نماید. و درکلیه مناسبتهای ملی و مذهبی  پیشگام ارائه خدمات به مسافرین بوده که خوشبختانه درکمال صحت و امنیت امورمحوله خود را انجام داده است ، مسافران برای خرید بلیط اتوبوس از شرکت عدل می تواند..

۱. خرید از طریق سایت مرکزی عدل

www.adl7net

www.adlesfahan.com

۲.خرید از مراکز معتبر خرید بلیط اتوبوس

Payaneha.com

Bazargah.com

۳.خرید از اپلیکیشن همراه سفر عدل

۴. خرید از طریق وب کیوسک در پایانه های مسافربری

۵. خرید تلفنی از طریق تماس با شعب

ساعات کارشرکت از 5 صبح الی 1:30 بامداد میباشد وتلفنهای تماس جهت رزرو بلیط و پیک رایگان به شرح ذیل میباشد:
تلفن :94-03134359090 
ایمیل: info@adlesfahan.comبرچسب ها
عدل سایت خرید بلیط اینترنتی عدل اصفهان درباره شرکت عدل اصفهان درباره عدل خرید بلیط درباره ما

تماس با شرکت مسافربری عدل اصفهان
03134359090-94
info@adlesfahan.com
اصفهان - ترمینال کاوه - سالن شماره 1